Piegāde 

Mēs sniedzam maksimāli daudz ērtību mūsu klientiem, tāpēc Parket Art piegādes sadarbības partneri nogādās pasūtījumu Jums ērtākā vietā un laikā. Veicam piegādi kā Latvijas iedzīvotājiem, tā arī citu valstu iedzīvotājiem - Krievija, Kazahstāna, Lielbritānija, Zviedrija u.c.

Uzstādīšana

Jau ilgus gadus mēs sniedzam virkni pakalpojumu objektu apdarē dzīvojamiem un komerciāliem nekustamajiem īpašumiem Latvijā un ārzemēs, zinot visu par parketa uzstādīšanu un veicot ieklāšanas procedūru patstāvīgi. Vēršoties pie mūsu komandas speciālistiem, Jūs saņemsiet patiešām kvalitatīvu grīdas segumu tā ieklāšanas rezultātā. Mums ir ļoti liela pieredze jaunā koka parketa ieklāšanā. Veicot izturīga un skaista parketa seguma ieklāšanu, mēs ievērojam visas  mūsdienu tehnoloģijas un izmantojam pārbaudītus palīglīdzekļus. 

Lakošana

Pat ļoti plāna lakas kārta var izmainīt koka grīdu: izceļas tekstūra un piesātinās koka krāsa, sargā no ārējās iedarbības un parādās iespēja mazgāt grīdas. Laka veido izturīgu, videi draudzīgu un mitrumu noturošu pārklājumu, kas Jūsu priekšā pavērs visu koka grīdas struktūras skaistumu. Mūsu speciālisti par to parūpēsies! 

Garantija

Mēs nesam pilnu atbildību par savu darbu. Parket Art piedāvā augstas kvalitātes grīdas segumu, kas tiek sasniegts ar profesionālu ražošanu un parketa ieklāšanu, un tiek izstrādāts konkrētai telpai un konkrētiem ekspluatācijas apstākļiem. Pateicoties mūsdienu tehnoloģijām un Parket Art veidotā produkta kvalitātei, grīdas segums kalpos ne vienu desmitgadi.