Parketa dēlis

Tā pieejamības un estētiskuma dēļ tiek plaši pielietots gan privātos apartamentos, gan sabiedriskos objektos. Arī montāža-ieklāšana ir ātra un samērā vienkārša. Parketa dēļus mēs varam iedalīt masīvos (viengabala koksne) un inženier-parketā (sendvič-parkets), kurš tāpat sastāv no koka, tikai koka kārtas salīmētas savā starpā tā, lai katra koka kārta nestu savu funkciju un kalpotu ilgāk un kvalitatīvāk. Mūsdienu sabiedrība ir ļoti prasīga un prot novērtēt un atšķirt kvalitatīvu grīdas segumu. Mūsu uzņēmums 25 gadu laikā iegūtajā pieredzē iedala inženier-parketu divās grupās:

  • Neatjaunojamais, tā saucamā click sistēmas parkets (parketa dēlis Nr. 4), ar kuru var ieekonomēt un ieklāt bez līmes - peldošajā versijā. 
  • Atjaunojamais, kur savienojums ir pēc vecās labās sistēmas - spunde (parketa dēlis Nr. 5), kurš tiek līmēts pie grīdas. Tāds parkets būs daudz stabilāks un kalpos vismaz 6 reizes ilgāk.    

Moduļu parkets

Tie ir dažādas ģeometrijas dēlīši, kuri savienoti savā starpā tā, lai veidotu vienu veselu, skaistu zīmējumu. Šim parketa veidam ražošanas procesā ir ļoti svarīgi ievērot precīzas ģeometrijas gan pašam parketam, gan klājamās grīdas līdzenumu. Estētiskumu un neatkārtojamību piešķir izceļamo detaļu fāzējums vai detaļu spēle ar dažādiem toņiem, vai koksnes veidiem un, protams, klienta un viņa komandas izdoma. Mūsu uzņēmums ar īpašu atsaucību uzlūko jaunas idejas un risinājumus un dizaineru domu lidojumus, piedāvājot labākos tehnoloģiskos risinājumus.

Mākslinieciskais parkets

Grīda ir būtiska interjera dizaina sastāvdaļa un telpas funkcionālais pamats. Lai pieņemtu lēmumu, kuru no grīdas segumiem izvēlēties, vēlams precīzi noformulēt savas vēlmes, vajadzības un iespējas. Jābūt absolūti pārliecinātam par to, kurš no materiāliem labāk piemērots konkrētās telpas funkcijai un vairāk atbilstošs Jūsu dzīves stilam. Mākslinieciskais parkets ir tradīcijām bagāts parkets, kas noteikti pretendē uz lietišķās mākslas darba statusu. Elitārā grīdas seguma vēsturisko, funkcionālo un estētisko vērtību apliecina senās pilis un karaļu rezidences – pirms vairākiem gadsimtiem ieklātais parkets kalpo joprojām un ir patiesas apbrīnas vērts. Arī mūsdienās šī veida parkets ir prestiža simbols – kā grīdas segumu to izvēlas cilvēki ar augstām dzīves kvalitātes prasībām. Izmantojot mūsdienīgas tehnoloģijas meteriālu apstrādē, uz grīdas ir iespējams realizēt praktiski jebkuru dizainera fantāziju. Jūsu viesi nepaliks vienaldzīgi.

Parkets apsildāmām grīdām

Mūsdienās augstu popularitāti ieguvušais apsildes veids uzliek papildus prasības vēlamajai grīdai. Tāpēc atcerieties – apsildāmajām grīdām piemērots ir tikai daudzslāņu parkets. Vannas istabas vai telpas ar paaugstinātu mitrumu – izvēloties attiecīgu izpildījumu (tīka koks ar papildus šuvju blīvējumu ar gumiju) ir iespēja nomainīt tradicionālās aukstās flīzes pret siltu un neslīdošu koka grīdu.